Van de 1e eigenaar uit Duitsland hebben we deze schitterende Rouge Flamme metallic (met Sterzwart metallic dak) naar Nederland gehaald en deze keer weer een auto met een fraaie optielijst: Pack Easy Link met groot scherm navigatie, Pack parking (parkeersensor voor en achter, rondom zicht (360 graden) camera), Pack winter (lederen stuurwiel, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd), Dakrails en natuurlijk de speciale meerlaags gespoten vlammende rode metallic lak. Met het Multisense stelt u zelf uw persoonlijke rijbeleving in, van interieurkleur en ander dashboard tot aandrijflijn (meer of minder power) of besturing (wilt u directer of comfortabeler sturen) en zelfs ook de functie cruisen (Als tijdens het rijden geen motorvermogen nodig is, schakelt deze over naar de modus Vrijlopen om het brandstofverbruik en uw Driving Eco-prestaties te optimaliseren en u dus zuiniger gaat rijden op dat moment).
.
.
.
Kortom, wederom een heerlijke auto met een krachtige motor, de fijne EDC automaat en met alle ingrediënten om u nog vele fijne kilometers te bezorgen!.
.
.
.
Bedrijfsinformatie: Neem voor een proefrit of een scherp voorstel contact op met ons op of klik op de detailpagina van deze auto op onze website www.autozenter.nl op de gele button "vraag een inruilofferte aan" en vul het formulier in (er worden ook foto's gevraagd). U ontvangt dan zo snel mogelijk maar uiterlijk binnen 24-uur een offerte via de e-mail.
.
Al onze auto's worden bij binnenkomst direct professioneel gepoetst en als er al kleine restyle deukjes op zitten laten we die gelijk verwijderen. Al jaren horen we dat onze auto's er toch wel heel erg netjes bij staan en dat zien we ook terug in de enorm hoge klantbeoordelingen. In 2022 beoordelen onze klanten (gemeten door het onafhankelijke platform klantenvertellen.nl) ons met een supermooie 9.6 met een aanbevelingspercentage van 99% (!) en daar zijn we enorm trots op!.
.
Alle prijzen zijn rijklaar inclusief de onvermijdbare kosten. Dat is dus inclusief de kentekenleges, een geldige APK en de 12 maanden wettelijke garantie (dat is garantie op gebreken die u als consument niet hoeft te verwachten, de leeftijd en kilometerstand in aanmerking nemende). U begrijpt dat hier nog ruimte voor discussie in zit.
.
Daarom: wilt u een 100% garantie zonder discussie en een compleet klaargemaakte auto? Dan kunt u gebruik maken van ons Top Afleverpakket met maar liefst 12 maanden volledige garantie. Kijk op de foto voor de inhoud of informeer hiernaar bij ons.
.
Hoewel elke advertentie met aandacht wordt opgesteld kan het voorkomen dat uitvoeringsspecificaties, mede bij een importauto i.v.m. andere fabriekssamenstellingen, verschillen. Heeft u specifieke eisen of vragen beantwoorden we die graag!.
.
Wij zijn sinds 1986 Renault dealer voor regio Schagen (tussen Alkmaar en Den Helder) en inmiddels Renault en Dacia erkend reparateur. Al onze occasions zijn voorzien van sluitende kilometer- en onderhoudshistorie. Graag tot ziens in ons gezellige familiebedrijf, Eric Zentveldt helpt u graag verder!.
.
Onze Privacy verklaring vindt u op www.autozenter.nl, alle van toepassing zijnde algemene en garantievoorwaarden kunt u via https://www.bovag.nl/garantie bekijken, uiteraard willen we deze ook graag kosteloos naar u zenden.
..
Kenteken: | S322NP |
Model: | Captur |
Uitvoering: | II Intens Tce 140 EDC automaat | Pack Winter | 360 camera |
Aantal zitplaatsen: | 5 |
KM stand: | 22100 |
Eerste toelating: | 10-05-2022 |
Kleur: | Rood |
Bekleding: | Half leder / stof |
Interieurkleur: | Antraciet |
Inrichting: | SUV |
Aantal cilinders: | 4 |
Cilinderinhoud: | 1330 cc |
Vermogen: | 141 PK |
Brandstof: | Benzine |
Transmissie: | Automaat |
Gewicht (leeg): | 1273 KG |
Max. treklast geremd: | 1500 KG |
Max. treklast ongeremd: | 685 KG |
Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
CO2-emissie: | 0 g/km |
Energielabel: | C |
BTW/Marge: | BTW |
Wegenbelasting | €171 / €193 p/kw |
Onderhoudsboekjes: | dealer |
Vertel een vriend over deze auto:
Tweeten